فروش بنزین به هواپیما بدون پرداخت پول ممنوع شد

فروش سوخت به هواپیما بدون پرداخت وجه آن ممنوع شده

و تمامی ایرلاین ها ابتدا باید وجه را پرداخت کرده و سپس اقدام به سوخت گیری کنند. “یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی

11412541

بر اساس ضوابط جدید تعیین شده توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی فروش سوخت به تمامی ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی بدون پرداخت هزینه آن ممنوع اعلام شده است.

علی هرندی درباره آخرین وضعیت سوخت رسانی به هواپیماها در داخل کشور، گفت: فروش سوخت به تمامی شرکت های هواپیمایی نقدی شده است.

مدیر اداره کل سوخت گیری هواپیمایی کشور تصریح کرد: فروش سوخت به هواپیما بدون پرداخت وجه آن ممنوع شده و تمامی هواپیماها ابتدا باید وجه را پرداخت کرده و سپس اقدام به سوخت گیری کنند.

یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در تشریح جزئیات بیشتر فروش سوخت نقدی به شرکت های هواپیمایی، اظهار داشت: هم اکنون سوخت رسانی به هیچ هواپیمایی در کشور قبل از دریافت وجه سوخت انجام نمی شود.

وی با اشاره به اینکه روند افزایش بدهی شرکت های هواپیمایی داخلی با توجه به روش جدید سوخت رسانی و اخذ هزینه سوخت، متوقف شده است، گفت: هم اکنون با توجه به متغییر بودن رقم دقیق این بدهی نمی توانم رقم دقیقی را اعلام کنم.

هرندی در خصوص وضع پرداخت هزینه سوخت رسانی ایرلاین های ایرانی هم بیان کرد: هم اکنون سوخت رسانی به هیچ هواپیمایی در کشور پیش از دریافت وجه سوخت انجام نمی شود، از این رو روند افزایش بدهی این شرکتها متوقف شده است.

ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اخیرا در جمع خبرنگاران میزان بدهی ایرلاین ها به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را حدود یک هزار میلیارد تومان اعلام کرده و گفته بود: تاکنون جلسات متعددی با وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری انجام شده است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!