نجات بیش از ۲۳ هزار پرواز در تعطیلات نوروزی تا ۱۳ فروردین

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری

از انجام بیش از ۲۳هزار پرواز داخلی و بین المللی در تعطیلات نوروزی تا ۱۳ فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: از این تعداد بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ پرواز خارجی بوده است.

82020318-70624824

رضا جعفرزاده با بیان اینکه پروازهای نوروزی از ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۴ آغاز و تا ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۵ ادامه دارد، اظهار داشت: با برنامه ریزی این سازمان و همکاری جدی تمام دست اندرکاران و شرکت های هوایی برای تهیه بلیت های مورد نیاز، در تعطیلات نوروزی امسال شاهد شکایات قابل ملاحظه ای نبوده ایم.
وی، همچنین از افزایش پروازهای عتبات عالیات در این ایام خبر داد و گفت: دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، یک هزار و ۴۰۷ مجوز پرواز به عتبات را از ۲۵ اسفند ماه تا ۱۸ فروردین ماه برای شرکت های هواپیمایی داخلی صادر کرده است.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه تعداد پروازهای انجام شده و آمار پیش بینی شده مسافر از ۳ میلیون نفر گذشته است، افزود: همچنین ۲هزار پرواز در دو روز گذشته انجام شده که آمار دقیق پروازها و مسافر جابه جا شده متعاقبا اعلام خواهد شد.
جعفرزاده در پایان از افزایش ۱۲ درصدی آمار جابه جایی مسافران نوروزی بخش هوایی نسبت به مدت مشابه سال گذشته تا ۱۳ فروردین امسال خبرداد و گفت: خوشبختانه امسال مسافران به سهولت توانستند بلیت های مورد نیاز خود را تهیه کنند.
به گزارش ایرنا، براساس برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شد در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۵ حدود سه میلیون نفر با هواپیما مسافرت کنند، اما آمارها از افزایش بیش از سه میلیون نفری مسافران هوایی حکایت دارد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!