پایان هواپیماربایی در مالت

پایان هواپیماربایی در مالت

با تسلیم شدن دو عامل ربودن هواپیمای مسافربری لیبی که در فرودگاهی در مالت به زمین نشسته بود، ماجرای هواپیماربایی پایان یافت.

این هواپیما ساعاتی قبل از خطوط داخلی لیبی توسط دو هواپیماربا ربوده شده و در فرودگاه مالت به زمین نشسته بود.

آزادی مسافران هواپیما

همه مسافران هواپیمای ربوده شده لیبیایی آزاد شدند و دو عامل هواپیماربا فقط کادر پرواز این هواپیما را هنوز در داخل آن نگه داشته اند.

کودکان و زنان از هواپیمای ربوده شده لیبیایی خارج شدند. پیش تر دو هواپیماربا برای آزاد کردن مسافران هواپیمای ربوده شده لیبیایی اعلام آمادگی کردند و درب این هواپیما برای خروج بعضی از مسافران باز شد.

2300

شبکه تلویزیونی اسکای نیوز اعلام کرد: مقامات لیبی تاکید کردند دو رباینده هواپیمایی که در حال پروازی داخلی از شهر سبها به طرابلس پایتخت لیبی بود ادعا دارند وابسته به گروهی موسوم به الفاتح الجدید هستند. از طرفی دیگر مقامات مالت اعلام کردند که دو نفر هواپیمایی وابسته به خطوط هوایی آفریقا را وادار کردند تا مسیر خود را تغییر دهد و در مالت فرود بیاید، در حالی که هنوز خواسته هایشان مشخص نیست. این هواپیما از نوع ایرباس ۳۲۱ و حامل صد و هجده مسافر است. یک منبع امنیتی در فرودگاه طرابلس گفت خلبان هواپیمای ربوده شده مقامات را در جریان این ربایش قرار داده است و دو رباینده هواپیما گفته اند که وابسته به گروهی موسوم به الفاتح الجدید هستند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!